Job Underwriter (funkciók, hogyan válhat a) illetékek aláíró követelmények

Underwriter - alkalmazottja a biztosító társaság, amely elemzi, úgy a biztosítási vagy elutasítja mindenféle kockázatok, valamint a kiválasztott osztályoz kockázatokat annak érdekében, hogy számukra a maximális biztosítási díj. Pozíció aláíró - az egyik legfontosabb a biztosítási tevékenység, mint sok tekintetben ez ettől a szakértő függ a nyereség és a vállalat stabilitását.

Mi az aláíró

Mik az aláírók

Underwriter szakma vonja maga után nemcsak a biztosítás területén, hanem más területeken - a banki és az értékpapír-piacon. Mindegyik területen egy kicsit másképpen határozza meg a „jegyzési”, és kap egy ötletet, aki a kockázatelemző, meg kell vizsgálni az e területek mindegyikén:

  • Jegyzési a bankszektorban egy értékelési eljárása a valószínűsége visszafizetését a bank kért hitel (credit jegyzés).
  • Underwriter az értékpapír-piaci - ez a jogi személy, amely kezeli a folyamat értékpapírok kibocsátását és azok elhelyezése a tőzsdén.

munkahelye

Leggyakrabban, a szindikátus a kereslet a biztosítási piacon, a bankok és más pénzügyi cégek.

feladatait a kockázatelemző

A fő feladatai a kockázatelemző a biztosítási ágazat:

  • Becslése biztosítási költségek létesítmények.
  • Ellenőrző dokumentumok és az objektum tulajdonjogát biztosítás.
  • Elemzés biztosítási veszteség.
  • Előállítása és analízise a feltételeket a biztosítási (kiszámítását tarifák).
  • Jelentés az irányítás.

Előfordul, hogy a kockázatelemző részt vesz a következő esetekben:

  • Szervezése gyűjtése és statisztikai adatok elemzése.
  • Részvétel az új biztosítási termékek.
  • Elkészítése és elküldése azzal leveleket ügyfelei és partnerei.

Követelmények az aláíró

Alapvető követelmények aláírók:

  • A tudás a biztosítási jogszabályok.
  • Ismerjék azokat az elveket a biztosítási tevékenységet.
  • Analitikus elme.
  • Felsőoktatási.
  • Szintű szóbeli és írott nyelvet.
  • Ismerete PC magas szinten.

Szintén gyakran a követelmények listáját tartalmazza az aláíró angol.

Minta CV aláíró

Hogyan válhat egy kockázatelemző

Ahhoz, hogy egy aláíró, akkor szükség van egy közgazdasági diplomát, lehetőleg „biztosítási tevékenység”. Míg a terület gépjárműbiztosítás aláíró funkciót hajthat végre a diplomások azok az egyetemek, amelyek szakemberek képzése, az autóipar számára.

fizetés aláíró

Bérek kockázatelemző 20-50 rubelt havonta. Ezen kívül lehetséges jutalmak, támogatások és a vállalati kedvezményekkel termékek és szolgáltatások a munkaadó számára. Az átlagkereset az aláíró 35 rubelt havonta.