Alexander Karelin életrajz, képek, magasság és a súly, a felesége 2019-ben

Életrajz Aleksandra Karelina

Aleksandr Aleksandrovich Karelin - kiemelkedő magyar vadászgépek, három győztes az olimpiai játékok, az Állami Duma helyettes, a Hero of Hungary.

Mi a Karelin
Karelin Aleksandr Aleksandrovich

Legendás sportoló rendelkeznek egyedi fizikai és rugalmatlan karaktert. Ő volt négyszer nyerte el a díjat a területén harcművészeti „Golden Belt”, 5-ször nyerte meg a versenyt emlékére Aleksandra Poddubnogo volt a tulajdonosa a kupa „abszolút világbajnok.” Élete során a sportban, szenvedett, csak 2 vereség, de még 887 győztes csatáját a szőnyegen.

Gyermekkor Aleksandra Karelina

Alexander Karelin gyermekkor volt sportos fiú

Sport tartott, 13 éves, még akkor magasabb volt, mint az apja fejét. Viktor Kuznetsov, aki később az állandó edző látta Sasha barátaival az utcán, és felajánlotta, hogy menjen be a terembe a sport társadalomban „viharmadár”. Szakmai szemmel láthatóan felismerte az ígéret egy tinédzser -, akkor a növekedés azonos volt a 178 centimétert, súlya 78 kg.

Aleksandra Karelina Magasság 193 cm

17-ben elérte a rangját mester a sport, a Szovjetunió, 18 - világbajnok a fiatalok körében, a mester a sport nemzetközi osztály.

1985-ben szerzett diplomát a fiatalok szülővárosában Gépkocsiflották műszaki iskola, ő szolgált a Belügyminisztérium csapatok bevonultak az Omszk Intézet Testnevelési. A következő évben felvették a nemzeti csapatban.

Sport karrier Aleksandra Karelina

1987-ben ő lett az első birkózó Eb, és később elnyerte a Európa-bajnok még 11-szer szenvedett, és az első vereség, elveszti az utolsó a bajnokságban a Szovjetunió Igoryu Rostotskomu. De a következő mérkőzés a szuper harci megnyerte, annak ellenére, hogy a harc előtt megsérült.

Alexander Karelin nyerte az első nagy győzelem az olimpiai játékokon 1988-ban

1988-ban először vett részt az olimpián, és rögtön egy győztes. A súlyt ezután 112 kg. Vesztes bolgár sportolók Rangel Gerovskij után az első időszakban, még mindig kihúzott egy győzelem mindössze 15 másodperc van hátra a harcot, egy speciális módszerrel „fordított öv”, ami rajta kívül sem a harcosok eljáró nehézsúlyú bajnoka, sikerült megismételni.

Alexander Karelin - háromszoros olimpiai bajnok

A harmadik legmagasabb olimpiai érem birkózó hazahozott újabb négy évig az amerikai Atlanta, megnyerte a párbajt helyi sportoló Matt Ghaffari.

Alexander Karelin. A legjobb pillanatok

Alexander Karelin a politikában

Alexander Karelin - Állami Duma helyettes

Magánélete Aleksandra Karelina

Karelin házas. Minden sport eredményeket is szentelt felesége Olga, aki megadta neki három gyereket - két fia, Denis és Ványa, és a lányom Vasilisa. Ivan elment apja nyomdokaiba és érdekli a görög-római birkózás. Lánya lett a tornász. Denis - vezérigazgató steak house Goodman.

Alexander Karelin és felesége Olga

Az élő legenda a magyar sport és a politika megjegyezte egy interjúban, hogy neki egy példát, hogyan szolgálja az ország, Pyotr Stolypin. Ő tart a Duma irodában ő idézet pad.

A legjobb harcosok a történelem Karelin mondta Ivan Yarygin és Alexander Medved.

Alexander Karelin ma

Alexander Karelin az olimpiai játékok Szocsiban

Az említett fórumot tartottak Moszkvában részvételével a fejét a Nemzetközi Olimpiai Bizottság Thomas Bach, a Magyar Köztársaság elnöke Vladimira Putina. egyéb tisztviselői és negyven olimpiai sportolók.

Híres veterán, akinek a nevét megszilárdult a történelem a világ sport, számos állami kitüntetések, hivatalosan is belépett a top 25 a világ sport csillagok a huszadik század (együtt olyan kiváló sportolók, mint egy amerikai profi bokszoló Muhammad Ali. Brazil focista Pelé. Szovjet tornász, 9-olimpiai bajnok Larisa Latynina).